Posty

To ja, skromna dusza na Twym ekranie

Witam. Nie chcę mówić dosłownie o sobie. Chciałabym, żeby na tym blogu moja osobowość, byt i idea były określane przez sens zlepionych słów tworzących zdania, a następnie akapity. Mimo tego, że chcę żeby wszystko tu miało sens i określało mnie, to nie do końca prawda. Moja idea własnego bytu jest elastyczna, nie ma konkretnej formy. Przekształca się, dostosowuje a czasem po prostu istnieje sobie bez zewnętrznych czynników. Tak wyobrażam sobie idee bytów ludzkich. Coś co nie ma zawsze takiego samego kształtu oraz wartości. Mój próg jest zależny od tego co się dzieje we mnie i wokół mnie. To tak jakby każdy post był oderwany od innego, ale jednak tworzyły całość jaką jest ludzka chaotyczna i poszarpana przestrzeń - nasze "ja". Będę mówić od rzeczy, będę poruszać tematy w taki sposób, że czasami tylko ja będę wstanie zidentyfikować o co naprawdę mi chodziło. A być może nawet ja nie będę mogła tego dostrzec? Blog tworzę ten z przesytu rozmowy z samą sobą. Jakkolwiek kocham ...